Weekend Results 21/22/23rd of April

FRIDAY 21st April 2017
R AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
3 18/U18/1 St Augustines SC 5 1 HSUFC Millers 1 19:00
SATURDAY 22nd April 2017
R AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
3 Under 9 HSUFC Bluebottles 11 1 Manly Vale FC Wallabies Nolans J8/J9A 08:30
3 Under 9 HSUFC Leopards 11 0 Pittwater RSL FC Pumas Nolans J8/J9B 08:30
3 Under 9 Manly Vale FC Falcons 1 3 HSUFC Jets David Thomas J8/J9A 09:30
3 Under 9 HSUFC Tigers 0 7 Seaforth FC Comets Nolans J8/J9B 10:30
3 Under 9 Forest Killarney FC Rangers   F HSUFC Cougars Forfeit Hews Parade J2 11:30
3 Under 9 HSUFC Jaguars 3 4 Avalon SC Hawks Nolans J8/J9A 11:30
3 Under 9 HSUFC Cheetahs 9 2 Seaforth FC Tornadoes Nolans J8/J9B 11:30
3 Under 10 HSUFC Kangaroos 13 0 Beacon Hill FC Funnelwebs Nolans J10 09:30
3 Under 10 HSUFC Panthers 2 2 Wakehurst FC Lightning Nolans J10 10:30
3 Under 10 HSUFC Chargers 1 7 Avalon SC Leopards Nolans J10 11:30
3 U11/1 Seaforth FC Gunners 2 4 HSUFC Sharks Dee Why Oval 1J11 10:30
3 U11/2 Pittwater RSL FC Avengers 2 0 HSUFC Scorpions Millers 1 J11 09:30
3 U11/3 Seaforth FC Blades 12 0 HSUFC Sea Snakes Seaforth Oval J10 08:30
3 U11/6 HSUFC Seagulls     ~~BYE~~    
3 U12/3 HSUFC 5 2 Pittwater RSL FC Nolans 4 08:30
3 U12/4 CC Strikers FC 4 3 HSUFC Collaroy Plateau 10:00
3 U13/1 St Augustines SC 2 1 HSUFC Passmore 1 10:00
3 U13/4 Curl Curl YC 1 2 HSUFC Adam St 08:30
3 U14/2 HSUFC 0 9 Wakehurst FC Nolans 4 11:30
3 U15/2 HSUFC     ~~BYE~~    
3 U16/4 St Augustines SC A 1 7 HSUFC Grahams Oval 2 08:30
3 U18/3 Pittwater RSL FC 2 3 HSUFC BDH2 13:00
4 AL1R Curl Curl YC 1 1 HSUFC Abbott Road 5 13:00
4 AL1 Curl Curl YC 4 0 HSUFC Abbott Road 5 15:00
4 AL2R HSUFC 1 0 BTH Raiders SC Nolans 4 13:00
4 AL2 HSUFC 0 6 BTH Raiders SC Nolans 4 15:00
4 AL5 Seaforth FC 3 0 HSUFC Tania Park 2 13:00
4 AL6 HSUFC 3 2 Manly Allambie UFC Nolans 6 13:00
4 AL7 HSUFC 7 0 Narrabeen FC A Nolans 3 15:00
4 AL8 St Augustines FC 6 1 HSUFC Nolans 6 15:00
4 O35/4 HSUFC A 3 6 Manly Vale FC A Nolans 3 13:00
4 O35/4 HSUFC B 1 0 Manly Vale FC B Nolans 5 15:00
4 O45/2 HSUFC 1 1 Manly Allambie UFC Nolans 5 13:00
SUNDAY 23rd April 2017
R AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
1 U12/3 HSUFC 4 0 Manly Vale FC Nolans 5 11:30
1 U13/1 HSUFC 3 0 Manly Vale FC Nolans 5 10:00
3 W-Under 8 HSUFC Opals 0 10 Seaforth FC Starfish Nolans J8/J9A 08:30
3 W-Under 8 CC Strikers FC Gremlins 1 1 HSUFC Emeralds ST Matthews J8/J9A 10:30
3 W-Under 9 Narrabeen FC Sapphires 6 1 HSUFC Diamonds Boondah 6 08:30
3 W-Under 10 Curl Curl YC Mermaids 2 6 HSUFC Kookaburras Abbott Road J10 09:30
3 W-Under 10 Avalon SC Ladybugs 0 2 HSUFC Sapphires Careel Bay J10 08:30
3 W11/2 HSUFC Rockets F   Brookvale FC Pirates St Matthews 2J11 10:30
3 W13/2 HSUFC 1 5 Manly Vale FC Nolans 4 10:00
3 W15/1 HSUFC 2 6 Avalon SC B Nolans 4 11:30
3 WAL3 HSUFC 2 1 Seaforth FC A Nolans 4 13:00
3 WAL2 Pittwater RSL FC 4 0 HSUFC Kitchener 1 15:00
3 WPL Avalon SC 7 0 HSUFC Careel Bay 1 15:00