Weekend Results 23/24/25th June

FRIDAY                
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground Time
12 23/06/17 U18/1 HSUFC 0 8 St Augustines SC Melwood 2 19:00
12 23/06/17 O35/4 Seaforth FC 2 0 HSUFC A Seaforth 2 19:00
12 23/06/17 O35/4 HSUFC B 1 1 Curl Curl YC Abbott Road 5 19:00
   SATURDAY                
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground Time
12 24/06/17 Under 9 HSUFC Jaguars 3 7 Seaforth FC Typhoons SFTH J8/J9A 12:30
12 24/06/17 Under 9 CC Strikers FC Huntsmen 2 3 HSUFC Cougars ST Matthews J8/J9A 12:30
12 24/06/17 Under 9 Narrabeen FC Bobcats 5 2 HSUFC Tigers Boondah 6 09:30
12 24/06/17 Under 9 Curl Curl YC Crocodiles 2 1 HSUFC Leopards Abbott Road J8/J9B 09:30
12 24/06/17 Under 9 HSUFC Bluebottles 0 5 Mosman FC Goblins GHTSJ8/J9B 11:30
12 24/06/17 Under 9 HSUFC Jets 2 7 Curl Curl YC Rhinos DTJ8/J9A 12:30
12 24/06/17 Under 9 Wakehurst FC Knights 6 1 HSUFC Cheetahs Hews Parade J3 10:30
12 24/06/17 Under 10 HSUFC Kangaroos 3 1 BTH Raiders SC Bears Nolans J10 10:30
12 24/06/17 Under 10 HSUFC Panthers 2 6 Avalon SC Tigers Nolans J10 08:30
12 24/06/17 Under 10 HSUFC Chargers 0 6 BTH Raiders SC Brumbies Nolans J10 09:30
12 24/06/17 U11/1 Manly Allambie UFC Strikers 0 3 HSUFC Sharks David Thomas 2 J11 10:30
12 24/06/17 U11/3 HSUFC Scorpions 3 3 Seaforth FC Bears Abbott Road 4J11 10:30
12 24/06/17 U11/3 Narrabeen FC Pirates 1 3 HSUFC Sea Snakes Boondah 2J11 09:30
12 24/06/17 U11/5 Forest Killarney FC Demons 3 2 HSUFC Seagulls Melwood J10 10:30
10 24/06/17 U12/3 Narrabeen FC A 4 0 HSUFC Warriewood 2 11:30
10 24/06/17 U12/4 Seaforth FC 0 1 HSUFC Tania Park 1 11:30
13 24/06/17 U13/1 HSUFC 4 6 CC Strikers FC Nolans 4 08:30
13 24/06/17 U13/4 Manly Vale FC 2 2 HSUFC David Thomas 1 10:00
13 24/06/17 U14/2 Mosman FC B 5 1 HSUFC Allan Border Oval 08:30
12 24/06/17 U15/2 St Augustines SC B 2 7 HSUFC Grahams Oval 1 11:30
12 24/06/17 U16/4 HSUFC 12 1 Forest Killarney FC Nolans 4 10:00
1 24/06/17 U18/3 HSUFC 0 4 Manly Allambie UFC  Manly West 13:00
12 24/06/17 AL1R Manly Allambie UFC 0 0 HSUFC Millers 2 13:00
12 24/06/17 AL1 Manly Allambie UFC 2 3 HSUFC Millers 2 15:00
12 24/06/17 AL2R HSUFC 1 0 Wakehurst FC Nolans 4 13:00
12 24/06/17 AL2 HSUFC 3 2 Wakehurst FC Nolans 4 15:00
12 24/06/17 AL5 CC Strikers FC 18 0 HSUFC Collaroy Plateau 13:00
12 24/06/17 AL6 HSUFC 4 3 Forest Killarney FC Nolans 3 13:00
12 24/06/17 AL7 Seaforth FC 3 0 HSUFC Seaforth 2 15:00
12 24/06/17 AL8 Dee Why FC 3 0 HSUFC Dee Why Oval 2 15:00
14 24/06/17 O45/2 HSUFC     ~~BYE~~    
SUNDAY                
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground Time
10 25/06/17 U16/4 HSUFC 4 4 Narrabeen FC Adam St 08:30
10 25/06/17 U13/1 Manly Vale FC 1 3 HSUFC David Thomas 1 10:00
12 25/06/17 W-Under 8 HSUFC Emeralds 1 7 Manly Allambie UFC Possums DTJ8/9B 08:30
12 25/06/17 W-Under 8 Avalon FC Dolphins 6 1 HSUFC Opals Careel Bay J8/9A 09:30
12 25/06/17 W-Under 10 HSUFC Sapphires 0 5 Avalon SC Angels Nolans J10 08:30
12 25/06/17 W-Under 10 HSUFC Kookaburras 1 1 CC Strikers FC Geckos Nolans J10 09:30
12 25/06/17 W11/2 Brookvale FC Bandicoots 4 1 HSUFC Rockets Abbott Road 4J11 10:30
13 25/06/17 W13/2 HSUFC 0 4 Beacon Hill FC A Tristram Rd 10:00
1 25/06/17 W15/1A Avalon SC B 3 0 HSUFC Warriewood 1 10:00
11 25/06/17 WAL2 Mosman FC 0 3 HSUFC Allan Border Oval 13:00
11 25/06/17 WAL3 Dee Why FC 3 2 HSUFC Dee Why Oval 1 13:00
14 25/06/17 WPL Beacon Hill FC 9 3 HSUFC Beacon Hill Oval 2 15:00