Weekend Results 28/29/30th April

FRIDAY
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
4 28/04/17 U18/1 HSUFC 0 1 Beacon Hill FC Allambie Oval 19:00
SATURDAY
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
4 29/04/17 Under 9 Seaforth FC Blizzards 11 0 HSUFC Bluebottles Seaforth Oval J8/J9B 11:30
4 29/04/17 Under 9 Narrabeen FC Pumas 1 1 HSUFC Tigers Dee Why Oval J8/J9 12:30
4 29/04/17 Under 9 Wakehurst FC Arrows 1 5 HSUFC Cheetahs Killarney J8/J9 12:30
4 29/04/17 Under 9 HSUFC Jets 3 4 BTH Raiders SC Funnelwebs Nolans J8/J9A 09:30
4 29/04/17 Under 9 HSUFC Cougars 1 1 Manly Allambie UFC Daredevils Nolans J8/J9B 09:30
4 29/04/17 Under 9 CC Strikers FC Huntsmen 6 2 HSUFC Jaguars ST Matthews J8/J9B 09:30
4 29/04/17 Under 9 Narrabeen FC Cheetahs 2 4 HSUFC Leopards Boondah 6 09:30
4 29/04/17 Under 10 Curl Curl YC Emus 3 3 HSUFC Kangaroos Abbott Road J10 11:30
4 29/04/17 Under 10 Wakehurst FC Cyclones 1 5 HSUFC Panthers Nolans J10 11:30
4 29/04/17 Under 10 Forest Killarney FC Thunder 7 2 HSUFC Chargers Killarney J10 08:30
4 29/04/17 U11/1 HSUFC Sharks 13 2 Mosman FC Mustangs Tristram Rd 1 09:30
4 29/04/17 U11/2 HSUFC Scorpions 2 2 Avalon SC Kangaroos Boondah 2J11 10:30
4 29/04/17 U11/3 HSUFC Sea Snakes 5 2 Avalon SC Cockatoos Nolans J10 08:30
4 29/04/17 U11/6 Curl Curl YC Vipers 2 3 HSUFC Seagulls Abbott Road J10 09:30
4 29/04/17 U12/3 HSUFC 0 0 Seaforth FC Nolans 4 08:30
4 29/04/17 U12/4 HSUFC 1 1 Pittwater RSL FC Nolans 4 10:00
4 29/04/17 U13/1 CC Strikers FC 4 1 HSUFC St Matthews 2 08:30
4 29/04/17 U13/4 HSUFC 1 3 Manly Vale FC Nolans 4 11:30
4 29/04/17 U14/2 HSUFC 2 1 St Augustines FC Nolans 6 10:00
4 29/04/17 U15/2 HSUFC 2 4 St Augustines FC A Nolans 6 08:30
4 29/04/17 U16/4 St Augustines SC B 0 12 HSUFC Cromer 1 08:30
4 29/04/17 U18/3 Avalon SC 0 5 HSUFC Careel Bay 1 13:00
5 29/04/17 AL1R HSUFC 2 0 Beacon Hill FC Harbord Park 2 13:00
5 29/04/17 AL/AL1 HSUFC 2 2 Beacon Hill FC Harbord Park 2 15:00
5 29/04/17 AL2R St Augustines SC 0 1 HSUFC Grahams Oval 2 13:00
5 29/04/17 AL2 St Augustines SC 9 0 HSUFC Grahams Oval 2 15:00
5 29/04/17 AL5 HSUFC 1 9 Brookvale FC Nolans 3 15:00
5 29/04/17 AL6 Curl Curl YC F   HSUFC Nolans 5 15:00
5 29/04/17 AL7 CC Strikers FC 2 3 HSUFC Collaroy Plateau 15:00
5 29/04/17 AL8 HSUFC 1 3 Beacon Hill FC Nolans 3 13:00
5 29/04/17 O35/4 Forest Killarney FC 3 1 HSUFC B Melwood 2 15:00
5 29/04/17 O35/4 Curl Curl YC B 1 4 HSUFC A Abbott Road 5 15:00
5 29/04/17 O45/2 Beacon Hill FC A 3 3 HSUFC Beacon Hill Oval 2 13:00
SUNDAY
R Date AG/Div Home Team     Away Team Ground/comments Time
4 30/04/17 W-Under 8 Manly Vale FC Crystals 5 5 HSUFC Opals David Thomas J8/J9A 08:30
4 30/04/17 W-Under 8 HSUFC Emeralds 1 1 Manly Allambie UFC Arrows Nolans J8/J9B 09:30
4 30/04/17 W-Under 9 HSUFC Diamonds 3 4 Seaforth FC Meerkats Nolans J8/J9B 08:30
4 30/04/17 W-Under 10 HSUFC Kookaburras 0 4 Avalon SC Angels Nolans J10 09:30
4 30/04/17 W-Under 10 HSUFC Sapphires 2 0 Curl Curl YC Dolphins Nolans J10 08:30
4 30/04/17 W11/2 Wakehurst FC Lillies 3 4 HSUFC Rockets Nolans 6J11 08:30
4 30/04/17 W13/2 Beacon Hill FC A 3 0 HSUFC Allambie Oval 08:30
4 30/04/17 W15/1 Brookvale FC 0 4 HSUFC Grahams Oval 1 08:30
4 30/04/17 WAL3 Beacon Hill FC 8 0 HSUFC Tristram Rd 15:00
4 30/04/17 WAL2 HSUFC 1 4 BTH Raiders SC Nolans 4 13:00
4 30/04/17 WPL HSUFC 1 5 Brookvale FC Allan Border Oval 15:00